Дитячий садок - Харків

Оплатити комунальні дитячі садки у Харкові
комісія
картка Мегабанку    0% + 4 грн
картка іншого банку    2% + 4 грн
обмеження
мінімальна сума платежу    10 грн
максимальна сума платежу    10 000 грн
Зверніть увагу! У Немишлянському і Московському районах використовується 2 розрахункових рахунки. При оплаті за дитячий садок в цих районах оберіть варіант з відповідним рахунком одержувача. Правильний рахунок одержувача можна знайти на квитанції, наданій адміністрацією дитячого садка.
  Розмір комісії буде вказано на наступному кроці, при виборі способу оплати.

Як сплатити за дитячий сад в Харкові через інтернет

У формі створення платежу за "дитячий садок - Харків" потрібно заповнити кілька полів, значення яких можна знайти в квитанції за дитячий садок:

  1. Відправник - Ваше име, прізвище та по батькові. Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, то значення цього поля буде заповнено автоматично на підставі даних, які Ви вказали при реєстрації.
  2. Телефон - Ваш номер телефону в міжнародному форматі. Ми просимо залишити номер телефону на випадок, якщо нам знадобитися зв'язатися з Вами з питань, пов'язаних з платежами.
  3. Район міста - Виберіть зі списку район міста, в якому знаходиться дитячий садок.
  4. П.І.Б. дитини - Вкажіть повністю П.І.Б. дитини.
  5. Номер навчального закладу - Номер дитячого садка. Це поле слід заповнити точно так само як вказано в квитанції, наданій адміністрацією дошкільного закладу.
  6. Номер групи - Номер групи, яку відвідує Ваша дитина. Номер групи вказано в квитанції за дитячий садок.
  7. Особистий рахунок - Особовий рахунок Вашої дитини. Зверніть увагу на те, що в квитанції є схожий за назвою реквізит "Розрахунковий рахунок". Це рахунок дитячого садка в державному казначействі. У цьому полі потрібно внести саме особовий рахунок.
  8. Сума - Сума, яку Ви хочете заплатити.

На зображенні нижче відображено де саме в квитанції за дитячий садок можна знайти необхідні реквізити для заповнення форми оплати.

Квитанція за дитячий садок в Харкові
Форма оплати за дитячий садок в Харкові