Тепер послуги газопостачання можна оплачувати через сайт ЄРЦ "МЕГАБАНКУ"

Тепер харків'яни – клієнти Єдиного розрахункового центру "МЕГАБАНКУ" можуть не витрачати свій час, а оплачувати послуги газопостачання через сайт ЄРЦ.

Слід зазначити, що ЄРЦ сьогодні забезпечує в Харкові найвищий в Україні рівень оплати житлово-комунальних послуг: споживачі розраховуються за 94-97% нарахувань. Сьогодні в Харкові ЄРЦ обслуговує 780 тисяч абонентів за 68 видами послуг.

Єдиний розрахунковий центр "МЕГАБАНКУ" був відкритий у Харкові в 1998 році після перемоги банку в конкурсі, оголошеному Харківською облдержадміністрацією серед комерційних банків на право створення єдиної системи оплати житлово-комунальних послуг та енергоносіїв. Єдина система оплати створювалася в першу чергу для забезпечення зручності населення при оплаті спожитих житлово-комунальних послуг та енергоносіїв. Мешканцям Харкова замість 5-6 платіжних документів була надана єдина квитанція для оплати всіх видів житлово-комунальних послуг та енергоносіїв. Зараз єдині квитанції приймаються до оплати всіма відділеннями комерційних банків і пошти.

Сьогодні харків'яни можуть оплатити комуеальні послуги в ЄРЦ не тільки через відділення банку, але і через інтернет, "М-бокс", банкомати, мобільний телефон.