Kindergarten - Kharkov

Payment for municipal kindergartens in Kharkov
commission
Payment card of Megabank    0% + 4 грн
Payment card of another bank    2% + 4 грн
restrictions
minimum payment amount    10 грн
maximum payment amount    10 000 грн
Note! In Nemyshlya district 2 settlement accounts are used. When paying for a kindergarten in the area, select the district with the appropriate beneficiary account. The correct account of the recipient can be found on the receipt provided by the kindergarten administration.
  The amount of commission will be indicated in the next step, when choosing the method of payment.

Как оплатить детский сад в Харькове через интернет

У формі створення платежу за "дитячий садок - Харків" потрібно заповнити кілька полів, значення яких можна знайти в квитанції за дитячий садок:

  1. Відправник - Ваше име, прізвище та по батькові. Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, то значення цього поля буде заповнено автоматично на підставі даних, які Ви вказали при реєстрації.
  2. Телефон - Ваш номер телефону в міжнародному форматі. Ми просимо залишити номер телефону на випадок, якщо нам знадобитися зв'язатися з Вами з питань, пов'язаних з платежами.
  3. Район міста - Виберіть зі списку район міста, в якому знаходиться дитячий садок.
  4. П.І.Б. дитини - Вкажіть повністю П.І.Б. дитини.
  5. Номер навчального закладу - Номер дитячого садка. Це поле слід заповнити точно так само як вказано в квитанції, наданій адміністрацією дошкільного закладу.
  6. Номер групи - Номер групи, яку відвідує Ваша дитина. Номер групи вказано в квитанції за дитячий садок.
  7. Особистий рахунок - Особовий рахунок Вашої дитини. Зверніть увагу на те, що в квитанції є схожий за назвою реквізит "Розрахунковий рахунок". Це рахунок дитячого садка в державному казначействі. У цьому полі потрібно внести саме особовий рахунок.
  8. Сума - Сума, яку Ви хочете заплатити.

На зображенні нижче відображено де саме в квитанції за дитячий садок можна знайти необхідні реквізити для заповнення форми оплати.

Квитанція за дитячий садок в Харкові
Форма оплати за дитячий садок в Харкові